Kullanıcı Sözleşmesi

KULLANICI SÖZLEŞMESİ


sahilseyahat.com web sitesi hakkında hukuki bilgileri burada bulabilirsiniz.

  1. www.sahilseyehat.com web sitesi ve bu internet sitesinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsurlar ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece YEŞİL SAHİL SEYAHAT TURİZM TAŞIMACILIK LTD. ŞTİ. işletmesine (Bundan böyle kısaca "Sahil Seyahat" olarak anılacaktır) aittir. Bilgiler, Sahil Seyahat'ın yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz.
  2. Sahil Seyahat, hiçbir koşulda, İçerikte olabilecek hata veya eksiklikler veya web sitesinde bulunan içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar dahil, fakat bunlarla kısıtlı olmamak kaydıyla, içerikten ve ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgiden sorumlu tutulamaz.
  3. Sahil Seyahat web sitesinde, kendisinin veya üçüncü kişilerin hizmetleri hakkında reklam ve promosyonlar görüntülenebilir. Web sitemizde Sahil Seyahat’ya ait olmayan ve faaliyetleriyle ilgili bulunmayan diğer web sitelerine yönlendirme yapılabilir. Ziyaretçinin bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret etmesi halinde üçüncü kişilerin kullanımında ve aitliğinde olan bu web sitelerinin politika ve uygulamalarından Sahil Seyahat sorumlu değildir.
  4. Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Sahil Seyahat, ziyaretçiye, üçüncü kişiler hakkında olanlar da dahil, web sitesinde yer alan bilgiler de dahil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.
  5. Bu internet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve / veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve / veya hat ve / veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Sahil Seyahat ve / veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu tutulamazlar.
  6. Sahil Seyahat, bu İnternet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.
  7. Sahil Seyahat internet sitesi içerisinde sizden şahsi bilgi girişi talep edildiği takdirde, vereceğiniz şahsi bilgileriniz (İsim, Soyisim, Adres, T.C. Kimlik Numarası, Doğum Tarihi, E-Mail, Telefon, Faks, Demografik Bilgiler veya Müşteri Numarası vb.) sadece bilgilendirme iletileri göndermek amacıyla Sahil Seyahat tarafından kullanılacak ve hukuki zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.
  8. Tarafınıza Sahil Seyahat tarafından gönderilen doğrudan pazarlama ve e-bülten iletilerini almak istemiyorsanız, bu talebinizi, size gönderilen her bir iletinin altında yer alan “listeden ayrılma” uzantısı üzerinden tarafımıza gönderebilir ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak talepte bulunabilirsiniz.

Sahil Seyahat web sitemizin hukuki şartları ve gizlilik hakkında daha fazla bilgi almak, sitemizle ilgili görüş ve eleştirilerinizi bildirmek için bize İletişim Formu yoluyla ulaşabilirsiniz.